НА ЧАСІ
- Третя лікарня Тернополя отримала від міської ради апарати ШВЛ (ФОТО)
В розпал пандемії коронавірусу добрий приклад взаємодії влади з громадою демострує Тернопільська міська рада: тут не лише щодня тримають у фокусі уваги здоров'я тернополян, а й знаходять можливість забезпечити міські заклади охорони здоров'я усім необхідним.
Нещодавно в третю комунальну лікарню Тернополя завітали начальник відділу охорони здоров'я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Васил Ярославович Даньчак та міський голова Сергій Віталійович Надал.
Ю.В.Лазарчук зауважив:
- Оскількі централізовані поставки обладнання зараз відсутні, така допомога міської влади надзвичайно цінна, а для тих, кого спіткає хвороба, - рятівна.
Очільник медичного закладу висловив сподівання, що і надалі комунальні лікарні міста будуть відчувати опіку міської влади.
Сергій Віталійович Надал наголосив, що вже наприкінці квітня 2020 р. лікарі отримають премії - по 10 000 грн. премії.
Колектив лікарні вдячний Тернопільській міській раді та зокрема міському голові С.В.Надалу за розуміння проблем охорони здоров'я, відчутну допомогу закладам і підтримку медичних працівників.
Третя лікарня Тернополя і надалі докладатиме всіх зусиль, долаючи хвороби і дбаючи про якість життя наших краян.
Адміністрація КНП «МКЛ № 3» ТМР
.
- Обсервація в третій лікарні Тернополя (ВІДЕО)
- Коронавірус COVID-19. Третя лікарня Тернополя приймає виклик! (ВІДЕО)
На час карантинних заходів щодо попередження поширення інфекції коронавірусу COVID-19 комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3 Тернопільської міської ради" працює в статусі обсервації.
Є рішення: якщо базові тернопільські лікарні, які призначені для хворих на коронавірус, будуть заповнені пацієнтами на 80%, то "Міська комунальна лікарня №3" також прийматиме хворих. А зараз тут перебувають ті, хто, можливо, контактував з носіями COVID-19.
Лікарня демонструє повну готовність прийти на допомогу тим, хто змушений обставинами і підлягає самоізоляції: окремі палати з санвузлом та душовою кабіною, цілодобовим гарячим водопостачанням. Тут зручно і затишно, а ще кожна палата має окремий балкон, де можна подихати свіжим весняним повітрям, адже лікарня розміщена в зеленій зоні, вже з дня на день почуємо спів пташок. Усе це сприяє відпочинку, медитації, "перезавантаженню", - отже, самоізоляцію варто розглядати не як вимушений західом, а як можливість оздоровлення.
Розповідає і показує директор КНП "Міська комунальна лікарня №3" м.Тернополя Юрій Васильович Лазарчук. |
- Третя лікарня Тернополя дякує за допомогу!

В третю лікарню Тернополя завітали гості
Сьогодні, 26 березня, міська комунальна лікарня №3 Тернопільської міськради отримала допомогу від Благодійного фонду Подоляни".
Від імені колективу лікарні та пацієнтів директор комунального некомерційного підприємства "Міська комунальна лікарня №3 Тернопільської міської ради" Юрій Васильович Лазарчук сердечно подякував Тетяні Леонідівні та благодійному фонду "Подоляни" за чуйність і громаданську свідомість у час пандемії коронавірусної коронавірусної інфекції COVID-19.
Дуже добре, що серед наших краян є небайдужі, щирі люди, які відгукується, допомагають, бають про майбутнє і роблять добро для всіх.
#допомагаємо_лікарні_допомагаємо_собі
- Відкрито благодійний рахунок
Під час карантинних заходів наша лікарня отримала особливий статус і працює в особливому режимі.
UA 978201720344321006100047146 (пандемія)
Код ЄДРПОУ: 02001334, МФО 33 87 83
«Міська комунальна лікарня № 3» Тернопільської міської ради
Якщо ви можете передати лікарні іншу матеріальну допомогу (медикаменти, предмети догляду, гігієни, захисту, інвентар тощо), можете доставити її безпосередньо в лікарню за адресою
46027, м. Тернопіль вул. Волинська, 40
Пам'ятайте: допомагаємо лікарні - допомагаємо собі!
- Ефективному закладу – ефективне управління: в третій лікарні Тернополя розпочали цикл тренінгів
у професійному і особистісному розвитку, які готові до змін та відкриті до нового"
Вмотивовано і зацікавлено розпочали в третій міській лікарні Тернополя цикл тренінгових занять для керівників підрозділів закладу.
Реформування галузі – це не лише матеріальне забезпечення, протоколи та
стосунки «лікар-пацієнт». Це і якісна зміна стилю та змісту взаємодій в колективі.
Тому за ініціативою директора комунального некомерційного підприємства "Міська
комунальна лікарня №3 Тернопільської міської ради" Ю.В.Лазарчука в лікувальному закладі організували проведення
тренінгів з управління ефективністю персоналу.
Ось як вона прокоментувала початок роботи:
- Сьогодні розпочався інтенсив-тренінг "Управління ефективністю персоналу" для завідувачів відділень третьої лікарні м. Тернополя. Приємно працювати з людьми, які мають бажання і усвідомлюють необхідність у професійному і особистісному розвитку, які готові до змін та відкриті до нового.
Самі учасники продемонстрували неабиякий інтерес та були активними впродовж тренінгу, адже вони постійно поновлюють знання і переконані, що покращення управління ефективністю персоналу стане потужним чинником для підвищення ефективності закладу вцілому.
Загалом цикл складатиметься з 5 тренінгів, які проводимуться раз на тиждень.
Зазначимо, що для учасників це перший досвід тренінгів за зазначеним напрямом; тим приємніше, що вже перше тренінгове заняття продемонструвало, що він буде успішним і корисним.
Отже, які б нові виклики не ставило
перед колективом медиків швидкоплинне сьогодення, фахівці третьої міської
лікарні Тернополя приймуть їх виважено, мудро та ефективно.
Адміністрація
- Про роботу швидкої допомоги у 2019 році
МОЗ повідомляє: деякі ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що начебто з 1 січня 2019 року в Україні діють нові правила виклику екстреної допомоги. Зокрема, стверджували, що екстрену допомогу розділили на швидку та невідкладну допомогу, і викликати ці служби необхідно за різними номерами телефонів - 103 і 112 відповідно. Спростовуємо неправдиву інформацію, розповсюдження якої є особливо небезпечним. Адже це вводить в оману українців щодо шляхів звернення за необхідною медичною допомогою і може стати причиною самолікування та настання тяжких наслідків для здоров’я.
- Третя лікарня покращує якість послуг
![]() Ю.В.Лазарчук: "Покращуємо якість послуг для пацієнтів!" В третій міській лікарні постійно дбають про вдосконалення надання медичної допомоги. Це засвідчили мер міста С.В.Надал та очільник міського відділу охорони здоров'я Р.Д.Левчук, відвідавши лікувальний заклад. В сучасних умовах важливою при наданні медичних послуг є матеріально-технічна складова. Нещодавно в лікарні з'явилося нове обладнання. В рамках програми "Здоров'я тернополян" закуплено та встановлено сучасну лапараскопічну стійку, автоматичний біохімічний аналізатор та цифровий рентген-апарат. Директор некомерційного підприємства "Міська комунальна лікарня №3" Ю.В.Лазарчук наголосив, що придбане обладнання сприятиме більш точній діагностиці, підвищенню ефективності виконання оперативних втручань, зєкономить кошти та дозволить надати медичну допомогу більшій кількості пацієнтів. "Покращуємо послуг для пацієнтів!" - підсумував Ю.В.Лазарчук Про перспективи роботи з новим обладнанням говорили також завідувач відділення відновної, реконструктивної та малоінвазивної хірургії, хірург вищої категорії член Європейської Асоціації Ендоскопічної хірургії Костевич Василь Васильович, старший лаборант Роксолана Буката, інші медики. |
- Головний лікар МКЛ №3 взяв участь у селекторній нараді під керівництвом замміністра МОЗ
![]() 4 липня головний лікар МКЛ №3 Тернополя Ю.В.Лазарчук взяв участь у селекторній нараді управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА під керівництвом заступника Міністра охорони здоров’я України П.Ковтонюка. ![]() На нараді йшлося про вдосконалення законодавчої бази медичної реформи та нові завдання, що стоять перед регіональними керівниками. Проведено порівняльний аналіз змін в медичній галузі в різних областях України, проблеми та перспективи реформування, а також про реалії лікувальних закладів та процес їх автономізації. Розмова проходила в режимі онлайн через відеозв'язок. ![]() |
Важливо: 10 фактів про медреформу
![]() депутати Верховної Ради голосуватимуть за включення до порядку денного законопроектів, які мають запустити медичну реформу в Україні. МОЗ інформує: ці законопроекти розроблені Урядом на виконання Концепції реформування охорони здоров’я, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1013-р 30 листопада 2016 року, та доопрацьовані парламентською робочою групою. Вони запроваджують новий дієвий механізм реалізації пацієнтами конституційного права на безкоштовну медичну допомогу, отримання якісних медичних послуг та лікарських засобів. Що саме запроваджують ці законопроекти 1. Новий дієвий механізм реалізації конституційного права на безкоштовну медичну допомогу, отримання якісних медичних послуг та лікарських засобів. 2. Державні гарантії оплати наданих пацієнтам медичних послуг та лікарських засобів за рахунок коштів держбюджету за принципом «гроші ходять за пацієнтом». 3. Поняття «державного гарантованого пакету» – визначеного обсягу медичних послуг та лікарських засобів, які держава зобов'язується оплачувати за наперед встановленим єдиним тарифом, що затверджується КМУ щороку. Державні фінансові гарантії надаються не залежно від будь-яких додаткових критеріїв усім громадянам України. 4. Повній оплаті з держбюджету підлягатимуть медичні послуги та лікарські засоби на рівні первинної та екстреної (близько 80% всіх звернень громадян), а також паліативної медичної допомоги. Обсяг фінансування інших видів медичних послуг буде визначатись КМУ. При цьому компонент медичної допомоги на всіх рівнях і завжди буде оплачуватись державою. 5. У разі часткового покриття запроваджується офіційна співоплата за отримані медичні послуги. Співоплата може здійснюватися за рахунок коштів пацієнтів чи за рахунок інших джерел (наприклад, загальнообов’язкового соціального медичного страхування, добровільного медичного страхування, коштів місцевих бюджетів) за встановленим КМУ фіксованим тарифом співоплати, поза яким стягнення плати заборонено. 6. Медичні послуги в рамках державного гарантованого пакета надаватимуться закладами охорони здоров'я будь-якої форми власності та фізичними особами-підприємцями, що мають ліцензію на медичну практику, відповідно до договорів про медичне обслуговування населення, укладених з Національною службою здоров'я України («НСЗУ»). Оплата за надані пацієнтам послуги здійснюватиметься НСЗУ на підставі такого договору. 7. Державні фінансові гарантії запроваджуються поступово, на первинному рівні вже з січня 2018 року, на інших рівнях – до 2020 року. 8. В Україні визнаватимуться міжнародні клінічні настанови, що дозволять застосувати кращі світові практики та досягнення доказової медицини. 9. Пільги, що вже існують у сфері медичного обслуговування, залишаються чинними та реалізуються у відповідності до тих законів, якими вони впроваджені. 10. Додаткові державні фінансові гарантії повної оплати лікування для учасників антитерористичної операції ("АТО") для визнання їх вкладу та самопожертви заради захисту України. |