- Медикам ТМКЛ №3 вручили почесні відзнаки

опубліковано 19 черв. 2015 р., 22:52 Адмін Сайту   [ оновлено 16 лист. 2015 р., 04:56 ]
                                                                                            



За   значний  особистий  внесок 
у  розвиток  охорони  здоров'я,
 високий  професіоналізм,
багаторічну  сумлінну  працю 
на  ниві  охорони  здоров'я  
та  з  нагоди  Дня  медичного  працівника
персонал Міської комунальної лікарні №3
отримав почесні відзнаки.
           



 Грамотою Департаменту охорони  здоров'я 
Тернопільської облдержадміністрації 
нагороджені 

Білий  Михайло  Миколайович
лікар-невропатолог консультативно-діагностичного  відділення  поліклініки

Сафронова Ольга  Ярослававна
 сестра медична  операційна відділення відновної, реконструктивної  та малоінвазивної хірургії  

 Подяку міського голови отримали

Кульбачинська Наталія Степанівна
сестра медична   відділення відновної, реконструктивної  та малоінвазивної хірургії 

Дерень  Віра Юріївна
Старша сестра медична  відділення  реабілітації  хворих  неврологічного  профілю

Семенина Руслан Омелянович
лікар дерматовенеролог консультативно-діагностичного відділення

Самогальський  Олександр Миколайович
лікар-невропатолог консультативно-діагностичного відділення

Цінний  подарунок міського голови отримала

Чайка Олена Володимирівна
лікар-невропатолог  відділення  реабілітації  хворих  неврологічного  профілю


Грамотою  відділу  охорони  здоров'я  та медичного  забезпечення Тернопільської міської ради нагороджені

Кочмар  Марія  Іванівна
сестра медична  відділення  реабілітації  хворих  неврологічного  профілю

Заблуда Ігор Анатолійович
Лікар-анестезіолог  відділення  анестезіології  та  інтенсивної  терапії

Скверес Оксана Тарасівна
сестра медична  відділення  анестезіології  та  інтенсивної  терапії

Юрченко Борис Миколайович
лікар консультативно-діагностичного відділення

Семків Галина Максиміна
сестра медична консультативно-діагностичного відділення

Яценко Наталя  Миколаївна
лікар-гінеколог хірургічного  відділення  поліклініки

Шило  Олександр  Іванович
лікар-отоларинголог   хірургічного  відділення  поліклініки

Ковальчук Наталія  Петрівна
сестра медична хірургічного  відділення  поліклініки

Брощак Марія Богданівна
лікар-терапевт денного  стаціонару

Митник Ірина Володимирівна
сестра медична денного  стаціонару

Полуянова Валентина Вікторівна
лікар-фізіотерапевт реабілітаційного  відділення

Чабан Галина Павлівна
лікар – дерматолог госпрозрахункового відділення 

Репак Світлана Вікторівна
лікар - ЛОР госпрозрахункового відділення 

Забитівська Наталя  Андріївна
сестра медична  госпрозрахункового відділення 

Гладун Леся Володимирівна
лаборант  клініко-діагностичної  лабораторії

Почесною  грамотою від  адміністрації  ТМКЛ №3 
та грошовою премією профспілкового комітету закладу нагороджені 

Деренівська Марія Степанівна
сестра медична відділення відновної, реконструктивної  та малоінвазивної хірургії 

Сеньків  Олександра  Петрівна
молодша  медична сестра відділення відновної, реконструктивної 
та малоінвазивної хірургії 

Бойчук Марія Ярославівна 
молодша медична сестра  відділення відновної, реконструктивної 
та малоінвазивної хірургії 

Світловська Наталя  Михайлівна
сестра медична приймально-діагностичного відділення

Мовчко Людмила Любомирівна
молодша  медична  сестра приймально-діагностичного  відділення

Козяр Мирослава Василівна
сестра медична   відділення відновної, реконструктивної 
та малоінвазивної хірургії 

Бурин Галина Михайлівна
молодша медична сестра  відділення  реабілітації  хворих  неврологічного  профілю

Беззубко Галина Богданівна
сестра медична  терапевтичного відділення

Кудла Ганна  Володимирівна
сестра медична  терапевтичного відділення

Сиротюк Текла  Михайлівна
молодша медична сестра  терапевтичного відділення

Сопель Ольга Михайлівна
молодша медична сестра терапевтичного відділення

Маняк Тетяна Романівна
сестра медична  відділення  анестезіології  та  інтенсивної  терапії

Андрушко Людмила Романівна
молодша медична сестра відділення  анестезіології  та  інтенсивної  терапії

Тарасюк Наталя Степанівна
сестра медична консультативно-діагностичного відділення

Гурняк Оксана Степанівна
молодша  медична сестра консультативно-діагностичного відділення

Видаш Валентина Володимирівна
рентгенолаборант  консультативно-діагностичного відділення

Сукач Ольга Василівна
сестра медична денного  стаціонару

Олійник Василь Іванович 
сестра  медична з  масажу реабілітаційного  відділення 

Ярошевська Ірина Ярославівна
сестра медична реабілітаційного  відділення

Жук Надія  Михайлівна
лаборант  клініко-діагностичної  лабораторії

Попик Ольга Володимирівна
лаборант  клініко-діагностичної  лабораторії

Гончарук  Оксана Володимирівна
сестра медична  хірургічного  відділення  поліклініки

Стецій  Ніна Іванівна
бухгалтер  госпрозрахункове відділення медичних профілактичних  оглядів

Вівсяна Олена Романівна
секретар   

Полиняк Ганна  Каролівна
кухар  

Банах Володимир Євгенович
водій  

Рожук Марія Богданівна
швея   




Щиро вітаємо колег з отриманими нагородами 

та зичимо нових успіхів у роботі!



                                                                                            
Comments