- Медики ТМКЛ №3 отримали відзнаки за високий професіоналізм і сумлінну працю

опубліковано 21 черв. 2014 р., 01:33 Адмін Сайту   [ оновлено 13 жовт. 2014 р., 11:18 ]
                                                                                                                                              

Роботу наших фахівців відзначили в Тернопільській обласній державній аміністрації.
Грамотами Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації відзначені
лікар УЗД консультативно-діагностичного відділення 
Юкало Наталя Миколаївна
та медсестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії Рудик Тетяна Василівна.


Розпорядженням міського голови
від 11 червня 2014 р. за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок
у розвиток охорони здоров'я Тернополя
оголошено подяки нашим колегам.


Подяки отримали: 


Білий Михайло Миколайович
 невропатолог консультативно-діагностичного відділення

Буката Роксолана Петрівна
лаборант клініко-діагностичної лабораторії

Білан Віра Миколаївна
сестра-господиня терапевтичного відділення

Пелех Людмила Володимирівна
лаборант госпрозрахункового відділення профілактичних медичних оглядів

Вашенюк Степан Павлович
невропатолог відділення реабілітації хворих неврологічного профілю


Наших колег нагороджено також
грамотами відділу охорони здоров’я
та медичного забезпечення
міської ради Тернополя
.

Грамоти отримали:

Сотула Сергій Володимирович
 ортопед-травматолог відділення відновної,
реконструктивної та малоінвазивної хірургії 

Твердохліб Марія Григорівна 
 завідувач відділення реабілітації хворих неврологічного профілю

Гуральчук Галина Олександрівна
медсестра приймально-діагностичного відділення

Скрипник Наталія Василівна
медсестра відділення відновної, реконструктивної та малоінвазивної хірургії 

Сидор Лілія Олегівна
медсестра відділення реабілітації хворих неврологічного  профілю

Глаз Надія Ярославівна
 медсестра відділення реабілітації хворих неврологічного профілю

Майка Лев Ілларіонович
фахівець з лікувальної фізкультури реабілітаційного відділення

Снігур Ольга Володимирівна
фізіотерапевт реабілітаційного відділення

Біскупська Ірина Йосипівна
терапевт денного стаціонару

Гарасимчук Сніжана Федорівна
терапевт денного стаціонару

Венгер Ірина Йосипівна
терапевт госпрозрахункового відділення медичних профілактичних оглядів

Заблуда Ігор Анатолійович
анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Шаюк Ольга Іванівна
медсестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Горайський Володимир Ілліч
офтальмолог хірургічного відділення поліклініки

Сусла Володимир Богданович
акушер-гінеколог хірургічного відділення поліклініки

Чура Ірина Романівна
медична хірургічного відділенні поліклініки

Паук Ольга Дмитрівна
медична терапевтичного відділення

Небельська Світлана Василівна
Сестра медична терапевтичного відділення

Дунай Юрій Петрович
фахівець з функціональної діагностики консультативно-діагностичного відділення

Сивак Оксана Володимирівна
рентгенолог консультативно-діагностичного відділення 

Крайничин Наталія Ярославівна
ендокринолог консультативно-діагностичного відділення

Пальцан Світлана Михайлівна

 лаборант клініко-діагностичної лабораторії

Лукашик Ганна Йосипівна
сестра-господиня відділення відновної, реконструктивної та малоінвазивної хірургії

Сисак Ірина Володимирівна
молодша медсестра приймально-діагностичного відділення



З  нагоди  Дня  медичного  працівника наказом  головного лікаря  ТМКЛ  №3 Лазарчука Ю.В. кращих фахівців закаду відзначено почесними грамотами та преміями профспілкового комітету.
  




Нагроди отримали:

Степченкова Надія Романівна 
старша медсестра хірургічного відділення поліклініки 

Гарбіч Валентина Іванівна 
медсестра відділення реабілітації хворих неврологічного профілю 

Швець Ірина Іванівна 
 медсестра маніпуляційного кабінету поліклініки 

Беззубко Зоряна Романівна 
медсестра реабілітаційного відділення 

Юрша Любомира Михайлівна 
молодша медсестра приймально-діагностичного відділення 

Патола Ольга Миколаївна 
терапевт госпрозрахункового відділення профілактичних медичних оглядів 

Ткачук Ольга Іванівна 
старша медсестра денного стаціонару 

Ваврик Любов Михайлівна 
молодша медсестра реабілітаційного відділення 

Петльована Марія Василівна 
сестра-господиня 

Оберська Світлана Михайлівна 
молодша медсестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії 

Заяць Галина Іллівна 
медсестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії 

Дудка Ірина Ярославівна 
молодша медсестра відділення відновної, реконструктивної
та малоінвазивної хірургії 

Шумелда Людмила Мирославівна
медсестра хірургічного відділення поліклініки 

Романюк Галина Константинівна
молодша медсестра терапевтичного відділення 

Дояк Тетяна Петрівна 
медсестра консультативно-діагностичного відділення 

Товпига Михайло Васильович 
рентгенлаборант консультативно-діагностичного відділення 

Карпінська Віра Павлівна 
лаборант клініко-діагностичної лабораторії 

Попович Любов 
молодша медсестра 

Амбрик Любов Омелянівна 
старший інспектор з кадрів 

Вівсяна Олена Романівна 
секретар

Щиро вітаємо усіх з почесними відзнаками і бажаємо наснаги
та нових успіхів у шляхетній справі охорони здоров'я!


                                                                                                                                              
Comments